Приєднуйтесь до нас —

Кредитування

Акцент на зручному і прозорому кредитуванні!

Для покращення якості обслуговування клієнтів в 2012 році почала роботу компанія ТОВ «Авторітейл Асистанс» - асистент в сфері кредитування та страхування, діяльність якої спрямована на задоволення потреб клієнтів автосалонів мережі ТОВ «Богдан Авто Холдинг».

Купуючи автомобіль в мережі дилерських центрів ТОВ «Богдан Авто Холдинг», клієнти отримують унікальну можливість вибрати найбільш прийнятні унікальні умови кредитування та страхування з економією часу.

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК КРЕДИТУ

Співробітники ТОВ «Авторітейл Асистанс» сприяють у:

  1. отриманні кваліфікованої фінансової консультації;
  2. економії Ваших коштів за рахунок правильно обраних кредитних і страхових програм;
  3. економії Вашого особистого часу за рахунок комплексного обслуговування - правильної подачі документів і грамотному заповненні необхідних анкет;
  4. підвищенні ймовірності позитивного рішення про видачу кредиту;
  5. захисті Ваших інтересів, а не конкретної фінансової установи.

Компанія «Авторітейл Асистанс» тісно співпрацює з найбільшими банками і страховими компаніями України, справжніми професіоналами на ринку послуг кредитування. Банки-партнери компанії пропонують кілька варіантів програм автокредитування, які відрізняються умовами для клієнтів мережі дилерських центрів "Богдан-Авто Холдинг".

Нові стандарти надання кредиту, в рамках спільних програм з фінансовими організаціями, забезпечують повну прозорість умов - відсутність прихованих комісій, додаткових платежів.

СКАЧАТИ УМОВИ ПРОГРАМ КРЕДИТУВАННЯ

Банки - партнери:© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг