Приєднуйтесь до нас —

HYUNDAI ELANTRA отримала нові комплектації

31 Июля 2015

В дилерській мережі компанії ТОВ «Хюндай Мотор Україна» з’явилась Elantra з новими комплектаціями - Comfort та Executive+.

Задля більшого комфорту обидві комплектації мають клімат-контроль, підігрів руля та датчик дощу. Комплектація Executive+ потішить водіїв наявністю круїз-контролю, парктроніком та камерою заднього виду, а пасажири, що їдуть на задніх сидіннях, будуть приємно вражені прохолодою з додаткового виходу кондиціонера.

Комплектації Comfort та Executive+ доповнені денними ходовими ліхтарями DRL, протитуманними фарами та датчиками освітлення (автоматичне ввімкнення ближнього світла). Серед принад Executive+ присутні фари проекційного типу (лінзи) та світлодіодні габаритні ліхтарі — з такою освітлювальною технікою ваша ELANTRA буде найпомітнішою на дорозі.

Особливої уваги заслуговує інтер’єр комплектації Executive+: 3,5-дюймовий OLED-монітор SUPER VISION, металізовані ручки дверей та педалей, карти дверей покриті тканиною. Безпека покращена боковими подушками та шторками безпеки.

2

1© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг