Приєднуйтесь до нас —

Про компанiю

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. Торгово-сервісна мережа, що входить в структуру корпорації «Богдан», була заснована в 2001 році.

ПРОДАЖІ

Лідируючі позиції в автомобільному бізнесі завойовані завдяки комплексному і професійному співробітництву, як з вітчизняними, так і зарубіжними автовиробниками.

СЕРВІС

Наші представництва відкриті по всій території України. Таким чином, купуючи автомобіль в будь-якому автоцентрі нашої мережі, Ви отримуєте якісне сервісне обслуговування по всій території України в мережі офіційних сервісних станцій Національного автодилера. Ми завжди поруч.

МІСІЯ

Надання клієнтам широкого вибору сучасних високотехнологічних автомобілів і якісного сервісного обслуговування по всій території України, користуючись якими клієнти зможуть досягти нової якості життя, успіху і динамічності.

Стати правильним і впевненим вибором кожного клієнта - мета нашої компанії.

1123

НАШІ ЦІННОСТІ

Довіра: найвища цінність, яку ми отримуємо від наших клієнтів. Кожен автомобіль, придбаний і обслужений в нашій мережі, говорить про те, що нам довіряють. Довіра - головна складова нашого успішного бізнесу.

Якість: з року в рік ми встановлюємо собі нову планку якості сервісу і досягаємо її.

Професіоналізм: тільки команда професіоналів може забезпечити компанії успішну роботу і перемоги в конкурентній боротьбі, тому в нашій компанії немає випадкових людей. Кожен співробітник - професіонал своєї справи, який прагне до високих показників у своїй діяльності і володіє безцінним досвідом.

Лідерство: ми прагнемо бути кращими на ринку. Для цього кожен день наші співробітники докладають всі свої зусилля і домагаються нових високих результатів, які забезпечують компанії динамічний і впевнений розвиток, а також своєчасне реагування на зміну ситуації на ринку.

Доступність і зручність: ми прагнемо бути ближче до кожного і для цього розвиваємо свою регіональну мережу. Наші представництва відкриті по всій території України. Купуючи автомобіль, клієнт отримує якісне сервісне обслуговування за дисконтною програмою "Акумулятор" по всій території України в мережі сервісних станцій.

ПРИНЦИПИ НАШОЇ РОБОТИ:

- Всі наші рішення і дії засновані на інтересах клієнта. Ми несемо велику відповідальність перед нашими клієнтами, тому виконуємо свою роботу оперативно і якісно;

- Ми орієнтовані на довгострокові відносини з клієнтами, тому індивідуальний підхід до кожного лежить в основі нашого взаємовигідного партнерства;

- У нашій роботі з клієнтами та колегами ми дотримуємося ділової етики, заснованої на добрих і продуктивних взаєминах один з одним;

- Якісний сервіс в нашому розумінні - це надання послуг високої якості на всіх етапах взаємодії з клієнтом.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг